kupuji si novou TV a chci aby do ni sla dat TVkarta (např.: CS Link), co musi mit televize v parametrech? Dekuji.

Odpovědi
mosoj

Satelitní tuner s dekodérem !!! Tuner musí mít tzv CI slot na dekódovací kartu.

Jikra

TV musí být osazena sat.tunerem S2 a slotem pro modul Irdeto do kterého se zasunuje karta Skylink nebo CSlink a HD Full tedy plné vysoké rozlišení 1080i.Předpoklad je že máte satelitní parabolu a patřičný LNB + antén.svod.