Avatar uživatele
nyjono

Kupujete v Lidlu v RETRO týdnu lunchmeat?

Stojí za to nebo se nedá jíst?

Zajímavá 0 před 1669 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Díky za radu, zítra si tam zajdu. Přílohu udělám hned, toto usmažím na pánvi, až bude nejhůř pro mne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Neměl bych na to odvahu. Současné lunchmeaty lze popsat jen jedním slovem: bláto. Kdyby to bylo opravdu retro, dalo by se to ukrojit bez dezintegrace a osmažit jako sekaná, tak bych do toho šel. Sám jsem zvědav, jak je to lidlovské retro na tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v Lidlu nekupuji konzervy, jelikož ta německá chuť vyrobená v Polsku, třebaže s názvem retro stojí za starou bellu, opravdu hrozný … je nutno dodat, že kvantitou masa a kvalitou je vše OK, opravdu hodně, ale ta chuť (doporučuji vyzkoušet maďarský guláš a hned pochopíte, že Lidl NE !!! ) … a je také pravdou, že se dnes dá sehnat kvalitní a dobrý lanšmít, takže nemohu souhlasit s Kepelrem …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Mc Merkurion: asi fakt existují i dobré luncheonmeaty, ale já v minulosti koupil vážně koupil bláto a od těch dob se těmto konzervám vyhýbám. Pokud by to vyrobila firma Veseko, pak by ji bez zaváhání bral. Její konzervy vůbec nejsou ošizené a u nás možná bezkonkurenční.

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak zrovna Veseko patří mezi firmy, od kterých si nic nekoupim a vyhýbám se jí obloukem >>> kvantita dobrá, ale ta chuť !!! nepoživatelné, právě tato firma dodává do Penny a Lidlu, o ní hovořím výše !!!

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Asi máš trošku jiné chutě, ale to se dá napravit. Já nikdy nejím něco z konzervy, aniž bych si to nějak nedokořenil. Cením si hlavně toho, že třeba v guláších od Veseko je dost masa a ne nějaké dva kousky flákoty co zbudou poté, co si to nejlepší před výrobou zaměstnanci rozkradli.

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, dyť píšu: masa dost, ale bez chuti … jestliže si mám konzervu dochucovat, můžu si to udělat rovnou …

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tak v konzervě to máš předkousaný, uvařený, stačí vážně jen dochutit. Kvůli nakrájení kousku masa pro jednoho bych snad ani nechtěl špinit nůž… a pak čekat kdovíjak dlouho, než se to gulášový maso pořádně rozdusí… V tomhle případě plně chápu že si někdo koupí polotovar. Ale každý máme jiné preference, není to nic proč bysme se měli věšet.

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a to zas já jo …

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek