dougie

Kupujete okurky,když je ta smrtelná nákaza???

Mamka je nekupuje a jako naschvál je mají levný

Nejlepší odpověď
Ella

okurky miluju, a jen tak mimochodem -po tom boomu že ta nákaza pochází ze španělských okurek zjistili, že to okurky vůbec nezpůsobily…
Takže když okurky pořádně umyjete , očistíte a znovu umyjete, tak by to měl obýt v pohodě =)

Další odpovědi
dědapetr

Kupuji ze Slovenska.

anonym

Okurky to prý nejsou.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/234945-spanelske-okurky-to-nebyly-ukazaly-nemecke-testy.html

anonym

;D levný je určitě teď budou mít ;D
já nikdy nekupuji okurky, já si je vypěstuji a zavařím ;D
vzhledem k tomu, že se jich k nám dostalo jen 200ks a většinu z nich stáhli z prodeje, prodalo se jich jen 7, tak je bez obav kupujte ;D

jen je před konzumací dobře umyjte a pokud i tak se bojíte, tak ostrouhat kůrku a slibuji, že se nenakazíte ;D

Fun1k

Okurky nekupuju, ale když byla ta hysterie kolem ptačí chřipky, kuřata stála o polovinu méně. Navíc, v podstatě se není čeho bát, drtivá většina infikovaných okurek se už pravděpodobně stáhla z prodeje.

anonym

Jsi už mimo mísu.

tom004

Před chvílí jsme dojedli salát z českých,tedy tak to bylo napsáno na ceduli.Za pár dní uvidíme.A levné mi moc nepřišli,6,90,– Kč/kus. 🙂