dust8

Kupuje si vůbec někdo teleskopické škrabadlo na záda?

Zkoušel jsem a lze se při troše snahy poškrábat na zádech úplně všude. Uznávám, že na pár místech mi křuplo v kdesi kolem lopatek. ;)

No, ale když už někteří lidé používají žlíce na obouvání, tak se ničemu nedivím.

Odpovědi
tatanka

Manželka si koupila jelikož je invalidní a pohybově omezena. Já jí škrábadlo kradu neb je tato činnost pro mne pohodlnější.

Arne1

Máme doma a je to bezva

zjentek

Pokud potřebuješ záda řádně prokřupat, použij toto:

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=teleskopic­k%C3%BD+obu%C5%A1ek&t­bm=isch&source=u­niv&client=fi­refox-b-ab&sa=X&ved=2­ahUKEwjgtenloJ3jA­hUGyaYKHZSsByM­QsAR6BAgHEAE&biw=1360&b­ih=667