Reptilian

Kupovat ženě dárek za 13k když jste s ní ještě ani nespaly ?

Moje známá je ukrajinka která odešla kvuli válce mě je 22 a jí je 25 ale nevím jestli se mě nesnaží jen využít

Odpovědi
Justin1

Z čeho vyplývá, že by to mělo být za 13k? Tuhle částku si nech až na snubní prsteny, až bude jisté, že bude svatba, a za dárek pro ženu, kterou znáš jen krátce, ji určitě nedávej.

Kelt

Podle formulace otázky se zřejmě neptá muž, tak to s těmi dary bude trochu jiné.

Lgee

Pokud si o to říká sama tak na 99% snaží.

hapiky

I muzikanti musí nejprve zahrát, aby dostali honorář. Vem si z nich příklad.

elkon

Že by si lesby dávaly takové dary…

_Bůh_

25? To si najdi mladší, tahle je dávno za zenitem.

zjentek

Tak to záleží na tom, co tě živí. Jestli máš ranec peněz k ničemu, tak proč ne, 13 sem, 13 tam, no problemo. BTW, co s tím má ten spánek? (;

dubraro

Velmi pravděpodobně se tě snaží využít.

Moccaa

Víš kolik lupenů na zápasy by za to bylo? A to nemluvím o permici. Zvaž to synku.

zjentek

Elkon dej si čaj, to ti pomůže>>>https:/­/pozitivni-zpravy.cz/muze-piti-caje-zlepsit-kognitivni-funkce-a-predejit-tak-upadku/?utm_cam­paign=abtest198_no­vy_panel_sluzeb_va­rAA&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

elkon

Jestli také neumíš česky je tvůj problém. Mě do toho netahej.