dgfdgf

kterýho filmovýho nebo knižního záporáka máte nejradši? já mám nejradši Moriartyho z Sherlocka Holmese, toho v podání…

v podání Jareda Harrise… a prosimvás odpovězte na tu mojí otázku o špatný náladdě a o charakteru Sherlocka Holmese

Odpovědi
Adula.57

Taky mám nejradši Moriartyho ze Sherlocka. Nejlepší mi přijde v anglickém seriálu.

mojitek

Frank Burns z MASH ,taky Džejár z Dallasu a ze Simpsnů CH.M. Burns(majitel elektrárny) :D

setapouch

Můj nejoblíbenější záporák je docela určitě zajíc z Jen počkej. Byl sice svině, ale uměl krásně falešně zpívat.