Bortolo

Který z těchto webových prohlížečů nejvíce doporučujete, pokud jde o rychlost a přehlednost?

Zvolte prosím jednu možnost, se kterou máte pozitivní zkušenost.

Nejlepší odpověď
Filip84

jiný prohlížeč

Počkej, Seznam a Bing jsou prohlížeče? Bing měl, svýho času, .apk program pro Android, ale pak ho přestal upgradovat a myslím, že už ho ani nenajdeš v obchodě Google. Ale, samozřejmě, .apk instalátor se dá pořád najít na alternativních zdrojích. U Seznama ještě více „čumím jak péro“, ale tak jako já jsem jeho služby nikdy, nijak, nevyužíval, krom, teda, mapy.cz, takže: nehádám se!

Mi se osvědčily dva: „klasický“ Microsoft Edge, Opera.

S Edge jsem poměrně spokojený, nekouše se, nepadá, až čumím, kolik toho vydrží. Oproti, třeba, Chrome není tak náročný na operační paměť, grafiku a processor. Neříkám, že to je úsporný prohlížeč, ale oproti Chrome je.

Mi, samozřejmě, vyhovuje integrace služeb Microsoft, protože já ani jiné služby nevyužívám – nemám, například, Gmail, účet Google mám, to ano, ale přes Hotmail účet. Nepoužívám Google Disk, používám Dropbox a OneDrive. Etc., etc. etc. Takže, samozřejmě, je to i o tom. Nebo integrovaný překladač, co já vím, hodně dobré blokování reklam, atp.

Opera je fenomén, protože Operu jsem měl, snad, v každým zařízení, co jsem kdy měl: v BlackBerry Handheldech s BBDS 7.1, v terminálech Zebra s Windows Embedded Handheld 6.5.3., v každým laptopu, v tabletech a chytrých telefonech s Androidem, i v nějakých základních telefonech, které jely na podstawie Javy. Všude fungovala relativně velmi dobře (někde líp, někde hůř, ale všude fungovala a byla použitelná a funkční!), velkou výhodou je možnost úspory dat, pokud jsem připojený na síť, kde platím za přenesená data. A jo, udělá to docela hodně. Nebo vestavená VPN (tu už má ale i Edge). Jo a výborně blokuje reklamy!

Hodně záleží na tom, co potřebuješ, co očekáváš, jaké máš priority. Všecko má svá positiva a negativa, jde o osobní preference. 😃

Další odpovědi
df

Google Chrome

elkon

Google Chrome

Používám ho mnoho let, je nastavený přesně podle mých potřeb (včetně blokování reklam) a jsem spokojen.

Emefej

Mozilla Firefox

Jsem spokojen, mým potřebám zcela vyhovuje, jiný jsem nikdy nezkoušel, pouze kdysi dávno jsem používal Netscape, ale v té době jiný neexistoval.

JK2021

Google Chrome