Avatar uživatele
Porkman

Který z prezidentů je Váš nejméně oblíbený?

Zeman, Gottwald, Husák nebo kdokoliv jiný. Jak jste na tom vy?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jirka F před 323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Podle mě Klement Gottwald byl pěkně zkažený. Z českých pak Miloš Zeman.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Havel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Havel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Havel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezajímají mě prezidenti. K ničemu je nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Beneš. Za mě nejhorší prezident. Nejdřív se podělal z nacistů, potom z komunistů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Miloš Zeman zlo děda.Havla jsem téměř nezažil takže nemohu soudit.Ale matně vzpomínám si třeba i na Václava Klause ten snad nebyl tak zlý jako Zeman, ale taky docela nadělal starosti třeba jeho vězeňská amnestie..atd.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Husák.
Havel to tak podělal, že mu nakonec šlapal na paty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Beneš porušil Ústavu z roku 1920, kupčil v roce 1943 s Moskvou v roce 1948 předal moc rudochům.
Gottwald Moskva KSČ popraveno 230 lidí slibotechna / podpora živnostníkům /.
Zápotocký v linii Gottwalda a Sovětského svazu měnová reforma.
Svoboda pod jeho velením ohromné ztráty vojáků na kotě 534 nepočkal na dělostřelectvo a vydal rozkaz k útoku. V Moskvě popřel / lepší ismus / co sliboval a podepsal okupaci.
Havel slibotechna, nadaný řečník, zbrojní průmysl, USA, omluva Němcům, milosti, amnestie pro kámoše, podepsání všech zákonů ve prospěch výroby miliardářů po humanitním bombardování Jugoslávie obranným paktem NATO / v letadýlku který si najal se kochal pohledem nad Jugoslávii která jak v roce 1939 tak v roce 1968 se postavila na stranu Československa /. Ovšem nelze se divit vyrostl v přepychu a bohatství jeho rodičů možná byl také připravován jako budoucí president.
Klaus zakladatel ODS / modrého ptactva /a rychlo zbohatlíků, neviditelná ruka trhu a amnestie pro zloděje.
Zeman ČSSD vstup do obranného paktu NATA, Čína RF a hlavně obklopen pochybným tvorstvem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Themeansar

Miloš Zeman

Nový příspěvek