Porkman

Který z prezidentů je Váš nejméně oblíbený?

Zeman, Gottwald, Husák nebo kdokoliv jiný. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě Klement Gottwald byl pěkně zkažený. Z českých pak Miloš Zeman.

Další odpovědi
Ametyst

Havel.

aliendrone

Havel

GM

Havel.

elkon

Nezajímají mě prezidenti. K ničemu je nepotřebuji.

Alesh

Beneš. Za mě nejhorší prezident. Nejdřív se podělal z nacistů, potom z komunistů.

jirka F

Miloš Zeman zlo děda.Havla jsem téměř nezažil takže nemohu soudit.Ale matně vzpomínám si třeba i na Václava Klause ten snad nebyl tak zlý jako Zeman, ale taky docela nadělal starosti třeba jeho vězeňská amnestie..atd.

Kajoch

Husák.
Havel to tak podělal, že mu nakonec šlapal na paty.

Kryšpín

Beneš porušil Ústavu z roku 1920, kupčil v roce 1943 s Moskvou v roce 1948 předal moc rudochům.
Gottwald Moskva KSČ popraveno 230 lidí slibotechna / podpora živnostníkům /.
Zápotocký v linii Gottwalda a Sovětského svazu měnová reforma.
Svoboda pod jeho velením ohromné ztráty vojáků na kotě 534 nepočkal na dělostřelectvo a vydal rozkaz k útoku. V Moskvě popřel / lepší ismus / co sliboval a podepsal okupaci.
Havel slibotechna, nadaný řečník, zbrojní průmysl, USA, omluva Němcům, milosti, amnestie pro kámoše, podepsání všech zákonů ve prospěch výroby miliardářů po humanitním bombardování Jugoslávie obranným paktem NATO / v letadýlku který si najal se kochal pohledem nad Jugoslávii která jak v roce 1939 tak v roce 1968 se postavila na stranu Československa /. Ovšem nelze se divit vyrostl v přepychu a bohatství jeho rodičů možná byl také připravován jako budoucí president.
Klaus zakladatel ODS / modrého ptactva /a rychlo zbohatlíků, neviditelná ruka trhu a amnestie pro zloděje.
Zeman ČSSD vstup do obranného paktu NATA, Čína RF a hlavně obklopen pochybným tvorstvem.

Themeansar

Miloš Zeman