Curiosity

Který z českých politiků to s námi myslí dobře? Je vůbec nějaký takový? A jak ho poznám?

Doplňuji:
hm.. takže žádný.. vůbec žádný.. ??? všichni jsou tam jako svině a nikdo normální ano??.. z těch odpověd zatím moc moudrá nejsem.. :-//

Nejlepší odpověď
gnosis

podle me si tam jde 99% lidi pro penize – at uz je to „jen“ poslanecky plat, dohozeni statnich zakazek kamaradum nebo lobovani za zakony, ze kterych maji prospech urcite zajmove skupiny apod.

bohuzel jak ukazaly VV, i nove, mozna i ciste osoby rady mezi tyhle mafiany zapadnou.

tzn. ze teto zemi neni pomoci, ponevadz se 99% lidi spoleha na volby, ktere ocividne situaci neresi. muj nazor.

Další odpovědi
rvrablik

Znám jen jediného:
Petr Vícha (ČSSD) – starosta města Bohumín

  1. velmi solidní pragmatik (emoce uklidňuje a snaží se věci řešit)
  2. demokrat (zeptá se v anketě co chtějí občané Bohumína a pak dohlídne na to aby to skutečně splnil – viz AquaPark Bohumín)
  3. socialista (nestydí se a snaží se dělat i něco pro lidi – viz „Bohumín – město kde stojí za to žít“ – i přesto, že je tam největší a stálá prašnost …

Ostatní politiky nemohu hodnotit, protože nejsou prostě pro mě viditelní. Bohužel se zdá, že jich má velká sposusta (možná i 90procent) pouze jediný zájem „ten SVŮJ …(PLAT, MOC, POSTAVENÍ, ZAJIŠTĚNÍ, VÝHODY aj.)“

Mrzí mě, že 90procent politiků platím z daní jako občan zbytečně. Rád bych platil jen 10procentům solidních politiků, za kterými jsou podobné výsledky, jako za Petrem Víchou…

Bohužel volby zřejmě Vaše problémy, ani problémy ČR NEVYŘEŠÍ!!! Na to spoléhat prostě nelze… Pouze můj názor.

dědapetr

Před volbami každý a ty poznáš.Po volbách žádný a ty už jsou k nepoznání.

mosoj

Josef Švejk ..... a Feldkurát Katz !

tom004

Přece každý.Dneska jsi si mohla všimnout,jak kvůli nám „trpí“, a co všechno musí vydržet,aby se měli dobře. ☹

Já...

Samozřejmě mně hned napadlo ŽE NIKDO!

Když už bych ale měl někoho určit – tak minulý předseda vlády p.Fischer.

I když teď si uvědomuji, že to vlastně nebyl politik, ale úředník „úřednické“ vlády…

lukas.zmizik

nerek bych ze zadny to nemysli dobre, akorat poznat zkratka nejde… protoze v politice plati, ze kazdy o kazdem vi vsechno…

jendahun

Všichni ti,kdo umřeli,než stačili napáchat velké škody.Nebudu jmenovat.Bohužel platí stará zkušenost ze života: " po čem hovno,to tu na věčné časy."

tom004

Já bych to nebral tak tragicky. O iluze přece přicházejí i básníci. 🙂