katušš

Který velkoobchod je lepší/kvalitnější?

Chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s nákupem ve florplantu. Nakupuji ve Vonekl a Storge a potřebovala bych srovnání, jestli má cenu se tam registrovat. Mám malý obrat, takže výhody desetitisícových nákupů se mi nevyplatí.

Odpovědi
JežíšKristus

Neposlouchám hip hop.

Michálek1245

No, jestli se vám nevyplatí ty výhody velkých nákupů, tak asi není moc o čem a nemá smysl to nějakým způsobem zase tak moc řešit. Já jsem teda z jiného oboru, ale jsem právě rád to, že mi velkoobchod textil https://www.xfer­.cz/sluzby dává právě slevy za větší odběry. Ale každý to má samozřejmě nastavené jinak. 🙂