FlAsh_7

Který typ středních škol je nejtěžší?

Nejlepší odpověď
annas

V čem je nejtěžší? Jaká může být její hmotnost. Podívejte se, kolik významů má slovo těžký.

Takže nikoliv škola, ale učivo či požadavky učitelů jsou různě náročné. ´tedy rozdílné podle typu školy, délky vzdělání atd.

Pokud není žák všestranný a nevolí gymnázium, záleží na tom, zda s je jazykové nadaný, nebo matematicky, prakticky, teoreticky atd.

Domnívám se, že by měl každý voli školu podle zájmu, nikoliv podle to, co kdo považuje za náročné, když ho pak nebaví např. fyzika. Špatná volba vede k tomu, že dotyčný často mění školu.

Další odpovědi
led

„Ten typ školy, ktorý robíme/robili sme my.“ Tak to väčšinou počujem, keď sa pri stretnutiach rozpráva o škole. Aj keď veľakrát počujem, že sa v škole nič nenaučili, že neziskali žiadne základy do života a všetko sa museli naučiť sami.
Pritom škola ich naučila to základné: učiť sa

Najťažšia škola je škola života
ako druhý najťažší typ školy je vyučovanie vonku v prírode…(ako to ešte stále vidno v rozvojových krajinách) sedíte, kde sa dá, nad vami je plachta na tyčiach (ak je) a do hlasu učiteľa sa vám vtiera krásny život v prírode bez nudného učenia.

Kepler

Asi ty železobetonové.

aliendrone

Kepler>>> Se budeš divit, ale ty železobetonové (podobně jako mosty aj. konstrukce) bývají s ohledem na vynikající pevnost/únosnost železobetonu ty nejlehčí. Kdepak samotná cihla nebo šutr. ;) :D :D

Kepler

Náhodou, když jsem svůj gympl chtěl zbourat, ani jsem s ním nehnul!

led

Bodaj by ste tým pohli, keď len samotné písomky tesané do kameňa a uložené v učebni vážili, ehmmm, niekoľko aliendronov.

aliendrone

Kepler>>> NJN, další důkaz že (jako všechno) i dřevo/klády byly „tenkrát lepší“. ;)