Kelt

Který typ filmů byste si vybrali podle situace?

Máte možnost jít do kina a dávají filmy tohoto typu
Princezna Xena – nebo podobné filmy s akční hrdinkou
Pretty Woman – romantika
Ordinace v Růžové zahradě – nebo jiný seriál České televize
Co si vybereta a proč? Mohou to být filmy z libovolného období .
Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Něco jiného

Třeba historický film o určitých událostech, nebo o životě osobnosti. Rrovněž film natočený podle literární předlohy.

Teď se dívám na Columba, i když jsem seriál několikrát viděla. Občas i nanějakou kriminálku, ale málokdy je to americký krvák.

Občas se podívám na starší soutěž Riskuj s Janem Rosákem, nebo AZ kvíz.

Další odpovědi
Kepler

Něco jiného

Všechny ostatní jmenované vůbec nemusím. Preferuju sci-fi, historické (z čím staršího období, tím lépe) a válečné.

elkon

Něco jiného

Rokio

České filmy, seriál

Kameňák

Mc Merkurion

Něco jiného

… nezáleží na žánru, ale na kvalitě … odpověděl bych Pretty Woman, ale byla tam douška: „ – romantika“, s čímž také nemohu souhlasit, i některé seriály čt stojí za to vidět … takže nemohu odpovědět jinak …
… Podfukáři https://www.csfd­.cz/film/292555-podfukari/komen­tare/ by stáli třeba za to …

yuko

Něco jiného

Sla bych na thriller nebo akcni komedii.

kamila44444

Něco jiného

Odpověď 1

Xena (akční)