blanoch

Který telefon podporuje funkci mluvení? Telefon řekne, kdo volá…

Mám starý telefon Nokia n 95 a kvůli této funkci se s ním nechci rozloučit, ale už nic nevydrží, potřebuji nový, ale tato funkce je pro mne důležitá…díky

Odpovědi
Kulpix

Vpodstatě každý.

anonym

Každý telefon vybavený Android systémem, poohlížejte se po jeho nejnovější verzi v této chvíli Android 7.0 (ale tuto funkci v méně vyspělejších podobách najdete i v dřívějších verzích) … v nastavení najdete nástroje usnadnění a mezi nimi hlasovou syntézu která komentuje dění na obrazovce pro zrakově postižené.