JájsemRaibek

Který stěrač na kterou stranu čelního skla automobilu?

Mám na čelním okně dva stěrače. Jedno rameno je zahnuté a druhé rovné. Jinak jsou oba stejně dlouhé.
Domnívám se, že po demontáži celých ramen stěrače jsem je při zpětné montáži nezaměnil, ale přijde mi výhodnější, aby ten zahnutý byl na straně řidiče aten rovný u spolujezdce.
Nevíte jak je to správně?

Nejlepší odpověď
pan Straka

No, těžko říct takhle bez obrázku, ale mně v těchto případech pomohlo někde na parkovišti či v okolí najít jiné auto stejné značky a podívat se na něj :)