jirka F

Který sport vás všeobecně odpuzuje, nelíbí se vám?

Mně například fotbal nebo box. Naopak mě baví plavání nebo jízda na kole, když je hezky, a hokej.

Nejlepší odpověď
Kepler

Box a jemu podobné.

Další odpovědi
dudu

Ženský box a zápas.

yuko

Box

briketka10

..fotbal..

Justin1

Nelíbí se mi rallye, jak tam jezdí jako šílenci a občas to i rozsekají. Je to špatný vzor pro řidiče v silničním provozu.

quentos

Co je to „odpuzuje nelíbí“?
A „když je hezky a hokej“ je taky dobrý. Venku je hezky a hokej…

Rokio

Nejvíce mě odpuzují sumo zápasy. Pro jejich provozování člověk musí žít velmi nezdravě a pekelně se přežírat. Navíc obsahuje prvky násilí a souboje sumo zápasníků vypadají přinejmenším bizarně.

Také nemám rád kohoutí a býčí zápasy, protože dochází při něm k týrání zvířat.

marci1

Box a zápas.