hanulka11

Který spisovatel se narodil před 169lety ?Proslul zejména svými příběhy o indiánském náčelníkovi Vinnetouovi

a zálesáku Old Shatterhandovi, známém také jako Kara ben Nemsí.

Nejlepší odpověď
franku

To bude asi ten co napsal slavné Mayovky.

Další odpovědi
Hantom

To nás zkoušíte? To asi nebude smysl tohoto webu… Pokud víte tolik údajů, tak to pro Vás asi nebude problém 🙂

A byl to samozřejmě Karel May…

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Karel_May

BEAES

Pokud se vám takové otázky nelíbí, tak si jich nevšímejte a ani na ně nemusíte odpovídat! Tu panuje svoboda.

Miroslavst

Hantom:
Budeš si muset zvyknout na tyto otázky a jsem rád, že takové jsou, jelikož účelem tohoto webu není jen zodpovědět dotaz jak se zbavit kopřiv, ale i ponaučení pro ostatní. Já si třeba rád zopakuji a při vyhledávání odpovědi se opět přiučím o těchto událostech.
Hanulko11-dobrý!!!