dust8

Který seriál je nejlepší na odpočinek viz Columbo, To je vražda napsala, Kobra 11, Dallas, Tak jde čas, Pobřežní hlídka?

Jěště mě napadlo Vražedné pobřeží a Škola zlomených srdcí a samozřejmě Komisař Rex.. :)

Pak i Doktor z hor, Červený trpaslík, Ulice v růžové zahradě (né ta né, kecám) :D

Našlo by se toho asi mraky…

Odpovědi
iceT

Kobra 11, protože...

… je to můj oblíbený seriál. Můj chlap se mi sice směje, že Semíra vidím posté, ale mě to nevadí.
Columba jsem viděla nedávno všechny díly, taková nostalgie.
V případě nouze bych dala i Jessicu Fletcherovou.
Jistě sis všiml, že jsem dala všechny krimi a detektivky, mám ráda tenhle žánr.

paul1

Columbo, protože...

Chybí tam jiná možnost, která by „pasovala“ na mne. Spí se mi dobře u všech. 🙂

elkon

Špatná anketa, která neumožní jinou, nestrannou odpověď. Nikdo tě nezná a každý má jiné požadavky na kvalitu filmové tvorby.