Zvědavý

Který z potenciálních kandidátů na prezidenta je Vám nejsympatičtější?

Odpověd 7 : J Soukup

Odpověd 8 : V Klaus st.

Nejlepší odpověď
Rokio

J Drahoš

Volím Drahoše, protože je to velmi vzdělaný člověk.

Další odpovědi
Kepler

J Drahoš

Už jsem ho i volil, bohužel těsně prohrál. Tak doufám, že v příštích volbách bude jasným favoritem.

paul1

P Pavel

Je rozumný, zkušený a je mi sympatický. Ale mé sympatie má i J.Drahoš

mosoj

V Klaus ml.

Volil bych rozumného a vzdělaného. Od kdy chodí prezidenti na soutěž krásy?
Nicméně žádní kandidáti ještě nejsou. Takže si tady někdo krátí dlouhou chvíli a vymýšlí si blbosti.

Drap

V Klaus ml.

Určitě ne ani jeden z uvedených.

dudu

V Klaus ml.

Hlada

V Klaus ml.

Mně by byla nejsympatičtější vzdělaná blondýna.

kodl67

V Klaus ml.

anonym

J Drahoš

protože těžko snáším politiky, kteří svou kariéru budují jen na atmosféře strachu a neschopnosti jednat při řešení problému konstruktivně … viz mladší Klaus, to je další odstrašující případ a tím nijak nenarážím na vzhled ale na výše uvedené.

da ny

V Klaus ml.

Z té mizerné nabidky.....
V každém případě by to měl být zkušený politik 😁
Ne laik, loutka, snílek nebo diletant.