Tw!st

Který protein vybrat pro posilování ?

Zdravím, posiluju asi měsíc bez jakýchkoliv doplňků a zjistil jsem že takhle se nikam nedostanu... který protein by jste mi doporučili pro začátek ? co třeba tohle: http://www.levne-proteiny.cz/… ? neobsahuje to nějaké nevhodné látky že je to na 1KG poměrně levné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2051 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
gecco

Doporučuju červené maso, vejce, tvaroh, sýr...
;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Baromut

Má to relativně málo bílkovin a... Ty nutriční hodnoty nic moc. Pokud chceš něco levnýho, zkus proteiny od Nu3tion :) Já nemůžu laktózu, takže mám od nich protein sójový a nemůžu si to vynachválit :) Můžeš si zvlášť dokoupit i nějaký příchutě a tak.

0 Nominace Nahlásit

Drap

Umělé proteiny nejsou pro začátek , ale spíše pro konec a pro zdravotní problémy.

0 Nominace Nahlásit

arygnoc

no pokiaľ chcete naberať hmotu chemicky, načo cvičiť?
---
upravte stravu, konzumujte najmä mäso.
a nie neodstatné je i to, že geneticky nemá každý dané, aby bol >skriňou< - môžete byť namakaný, ale štíhly, šľachovitý. a s tým sa nedá nič robiť, ani chemicky.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

ReHu

Co nejčistší.
Hodně kvalitní je sojový.
Já mám ke konzumaci 81% bílkovin že soji,10% z pšenice a 7,5 % z hrášku.
4,5 g tuku / 100g

0 Nominace Nahlásit

tomvot99

Běž rozhodně do známých výrobců. Například Nutrition. Mrkni třeba na Reflex Instant Whey. A taky doporučiji odstranit z veškerých záložek v prohlížeči levne-proteiny.cz :D

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
tyna.ryglova

Ahoj, je pravda, že bez proteinů to jde o dost pomaleji. Já jsem nikdy proteinové nápoje nepila, ale kamarádka o nich pořád básnila, tak jsem si našla pěkné srovnání proteinů na https://www.testino.cz/… a objednala jsem si Bodylab Whey Protein. Piju ho teprve týden, takže ještě nemůžu posoudit, jaký má účinek.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport