Tw!st

Který protein vybrat pro posilování ?

Zdravím, posiluju asi měsíc bez jakýchkoliv doplňků a zjistil jsem že takhle se nikam nedostanu… který protein by jste mi doporučili pro začátek ? co třeba tohle: http://www.levne-proteiny.cz/d-58_protein-extra-1000g ? neobsahuje to nějaké nevhodné látky že je to na 1KG poměrně levné ?

Nejlepší odpověď
gecco

Doporučuju červené maso, vejce, tvaroh, sýr…
😉

Další odpovědi
Baromut

Má to relativně málo bílkovin a… Ty nutriční hodnoty nic moc. Pokud chceš něco levnýho, zkus proteiny od Nu3tion :) Já nemůžu laktózu, takže mám od nich protein sójový a nemůžu si to vynachválit :) Můžeš si zvlášť dokoupit i nějaký příchutě a tak.

Drap

Umělé proteiny nejsou pro začátek , ale spíše pro konec a pro zdravotní problémy.

arygnoc

no pokiaľ chcete naberať hmotu chemicky, načo cvičiť?

upravte stravu, konzumujte najmä mäso.
a nie neodstatné je i to, že geneticky nemá každý dané, aby bol >skriňou< – môžete byť namakaný, ale štíhly, šľachovitý. a s tým sa nedá nič robiť, ani chemicky.

;-Q

ReHu

Co nejčistší.
Hodně kvalitní je sojový.
Já mám ke konzumaci 81% bílkovin že soji,10% z pšenice a 7,5 % z hrášku.
4,5 g tuku / 100g

tomvot99

Běž rozhodně do známých výrobců. Například Nutrition. Mrkni třeba na Reflex Instant Whey. A taky doporučiji odstranit z veškerých záložek v prohlížeči levne-proteiny.cz :D

novaklen

S tím výběrem je to dneska fakt těžké. Ono je těch proteinů na trhu tolik, že člověk, který se v tom moc nevyzná opravdu neví co vybrat. Když jsem asi před rokem začínala s cvičením, tak jsem s tím také měla celkem problém. Vyzkoušela jsem za tu dobu víc značek, ale musím říct, že asi nejvíc se mi zatím osvědčil protein drink mix od Herbalife. Dá se to sehnat třeba tady – https://www.her­balife.cz/pro­dukty/2600-protein-drink-mix-vanilka-588g/

tyna.ryglova

Ahoj, je pravda, že bez proteinů to jde o dost pomaleji. Já jsem nikdy proteinové nápoje nepila, ale kamarádka o nich pořád básnila, tak jsem si našla pěkné srovnání proteinů na https://www.tes­tino.cz/prote­iny a objednala jsem si Bodylab Whey Protein. Piju ho teprve týden, takže ještě nemůžu posoudit, jaký má účinek.