rrihamirek1

ktery proradnicni eurohujer mi nahlasil veskere prispevky, otazky, odpovedi?

Jen bych rad podotkl, ze jsem napsal email administratorum, aby byl tento clovek potrestan za zneuziti pravomoci uredni osoby. Idealne odebranim licence – medaile. Neni totiz mozne nahlasit otazky, ktere nejsou v rozporu s kodexem a takto sabotovat, kdyz se mi nazor nehodi do vinku.

editace – jsem clenek od roku 2014, jsem sluzebne starsi nez vetsina radoby zlatych uzivatelu. A stejne si kazdy vyskakuje. Ja tu byl driv. Tecka.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Pokládej rozumné a hlavně srozumitelné příspěvky a nikdo tě nebude buzerovat. Na odpověď adminů se letos nedočkáš. Jsou zahlceni podobnými emaily.
Druhá možnost je taková, že dobrovolně opustíš tento web.

Další odpovědi
led

Nahlásiť závadný príspevok môže každý registrovaný užívateľ bez ohľadu na farbu „medaile“, pohlavie a náboženské vyznanie. Ako „clenek od roku 2014“ by ste už mali vedieť, že nie dĺžka registrácie, ale kvalita príspevkov je podstatnejšia.Od roku 2014 máte vložených len 82 príspevkov s 20%hodnotením skúste sa zamyslieť nad kvalitou a účelnosťou svojich príspevkov. Prečo máte tak dlhú pauzu? Mali ste „medvedí spánok“?
s neskonalou úctou Vaša služobne staršia zlatá led. Ja tu byla driv. Tecka.

_Bůh_

Klasický fašismus v praxi.

jirka F

Kdysi bylo v pravidlech že dojde li k opakovanému nahlašování bezdůvodně může dojít k blokování vstupu na tento web nevím jestli to ještě platí.

hapiky

Připadáš mi jako blázen, který si stěžuje řediteli blázince, že život v blázinci není dostatečně bláznivý!
Jsi jako hvězdná pěchota v SuperStáru.

zjentek

Říha osobně ti držím palec, probojovat se zde k úctě není vůbec snadné, mně samotnýmu to vezme počítám ještě tak 50 let. Holt nejde jen málo se snažit a jen bečet, co se dá dělat. (;

df

Zkus se s tim nějak vyrovnat. Mě smazali otázku „Jak se máš?“. Bylo to trochu na odlehčení. Někdo to bohužel nevstřebal. Nu což, řekl jsem si pal to čert. Bůh má rad i blbce. Kdyby to začalo být neúnosné, tak je vždycky ještě možnost zdrhnout. Kdo uteče vyhraje.

iceT

A já jsem tu ještě dýl než ty, tak neštěkej.

rrihamirek1

led od roku 2009 byste mela vedet, ze ano, nahlasit muze kazdy, ale nekteri jsou si rovnejsi a maji vysadu nahlasenim otazky zaroven ji i „smazat“ ano smazat, protoze nez administrator rozhodne tento soud, tak utece 14 dnu a otazka ze ztrati v historii, ucitelce zivota. nizke hodnoceni mam, protoze schvalne jsem sabotovan mazanim kvalitnich prispevku. pauzu jsem mel i nemel, protoze mi systematicky nekdo skodi mazanim. tesim se brzkemu prosetreni administratorem. jsem zde na foru kmetem z roku 2014.

led

Vážený rrhamirek, kmet z rok 2014. Opäť dokazujete, že ste nečítali pravidlá. Ako väčšina frfľajúcich užívateľov.
Už sa zjavne opakuje, pretože každý rok tu niekomu vysvetľujem, že:
Nikto z užívateľov nemôže zmazať svoj príspevok.
To, čo považujete za zmazanie nahlásením, je obsiahnuté v práve skryť! ,nie zmazať, nahlásený príspevok strieborným a zlatým užívateľom. Ostatní užívatelia môžu príspevok nahlásiť, ale nie skryť.
Len Admin rozhodne, či skrytý príspevok vráti, alebo zmaže.

Neplatí to v prípade diskusie. Nahlásený príspevok nikto nemôže skryť. Tu má právo len Admin nielen skryť, ale priamo odstrániť závadný diskusný príspevok.
To to by ste ako dlhoročný užívateľ už mohol vedieť.

rrihamirek1

to je presne ono, hapiky neuznava staromazacky zakon, jsem zde delsi dobu! a stejne drzy.

rrihamirek1

Mam vaznou velkou obavu, ze zlati uzivatele by meli na toto vyjimku, hajeni tim, ze kdyz jsou pochybnosti, rozhodne se v jejich prospech.

Drap

Obavu můžeš mít, ale rozhoduje admin a ten je řízen vlastníky stránek. Pokud se ti nelíbí místní postup, klidně si založ stránky své, podle rozumných pravidel. Pokud tak neučiníš, nezbývá než dodržovat místní pravidla, ať už jsou jakákoli. Délka přihlášení na těchto stránkách neni patentem na rozum.

led

Drap, dávam virtualpalček