Dane

Který mobilní tarif (a operátora) zvolit, pokud používám telefon pouze k občasnému volání?

Nejlepší odpověď
briketka10

mám mobil od CEZ tarif volám,
občas, ale již delší dobu
s měsíčním paušálem 200,–Kč
a 100 minut voláním zdarma co
neprovolám se převádí na další
a nějaké SMS k tomu :
http://www.cez­.cz/cs/mobil.html
stačí se s nima domluvit mají v
nabídce internet a ten já nechtěla

Doplňuji:
pardon : minuty, které neprovolám se mi převedou do dalšího měsíce :))

jěště mám jeden mobil od Vodafone a
do něj si kupuju nabíjecí SIM kartu :))
mají výhodné akce..

Další odpovědi
anonym

To záleží kolik je vám let,operátoři dávají např,důchodcům levnějí tarif.
Kontaktujte telefonicky vašeho operátora a ten vám vše sdělí po telefonu.

Petra2309

Mám T-mobile s námi síť nesít

Pepa25

Doporučuji nějakého virtuálního operátora a jen předplacenou kartu nebo velmi nízký tarif …

Freddie

Také doporučuji pouze předplacenou kartu. Porovnání výhodnosti předplacených SIMkaret v ČR je např. zde : http://cenyvo­lani.cz/predpla­cene-karty-mobilnich-operatoru-v-cr/

Agneta

To je smutné, že je tu jen jedna odpověď (briketka), která k věci něco řekne.
Jugar, co kdybys Dane sdělil, že pokud má smluvní tel. tak je to značně nevhodné, a pokud dobíjecí SIM, tak musí určitou částku stále protelefonovat, jinak jí ty peníze propadnou, atd. > prostě ty problémy s tel. společnostmi –

by se tu mohly konkrétněji projednat:D

►její operátor jí sdělí jen co bude on chtít:DDD