Nandi

Který letní měsíc máte nejraději?

Dnes je 1.června a tedy začal první letní měsíc.
Já mám právě červen z letních měsíců nejraději.

Nejlepší odpověď
Kepler

jiná odpověď

Začátek a konec léta, kdy nejsou úmorná vedra. Tj. konec června a začátek září.

Další odpovědi
zjentek

všechny

Všechny, především však zhruba třetinu června a pak asi dvě třetiny září. (;

quentos

jiná odpověď

Žádný.

Drap

jiná odpověď

Mám rád všechny měsíce, nedělám mezi nimi rozdíl. Každý z nich má své a něco do sebe.

Edison

srpen

aliendrone

jiná odpověď

To se mění přirozeně v závislosti na velikosti určitých položek v černých číslech. Občas se stane, že některý měsíc přímo MILUJI, navzdory proklatému a nechutnému bestiálnímu vedru. ;) :)

Jan Kunčar

červenec

Začínají školní prázdniny.

elkon

jiná odpověď

Neřeším to, vždy se přizpůsobím. Ať je teplo, nebo zima. Záleží co mám právě v plánu.

Malvína

srpen

I červenec, i srpen. Miluju vedra, zbylých 10 měsíců docela trpím 😁

quizzi

červen

Jelikož máme před sebou léto a prázdniny.

Nandi

Mně přijde,že na konci července a hlavně na začátku srpna je nejlepší počasí ke koupání-je horko a slunečno.Ale ke konci srpna už je přeci jenom trochu chladněji,pomalu se blíží konec léta a prázdnin a před námi je podzim.

Edison

Taky proto si beru dovču většinou buď první dva týdny v srpnu, nebo tři týdny, poslední v červenci a dva v srpnu. To je ten nejkrásnější čas.