Avatar uživatele
anonym

Který kluk je ten pravý?

Mají o mě zájem dva kluci jeden je pěkný a druhý ne, oba jsou chytří a citliví, já nevím koho si vybrat oboum jsem řekla že se mi líbí a já nevím koho mám odmítnout nechci jim zlomit srdce, chci aby jsme byly pořád přátelé. Co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Já jsem praváček jak vyšitý. Beztak oba ti dvá kluci jsou na všechno leví… Jestli chceš, dám ti na sebe e-mail…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já bych na to šel podobně jako huxa, pokud jsou jen dva tak nejjednodušší bude zjistit si kterej z nich dvou je víc levej a ten druhej pak bude zaručeně ten pravej (nebo aspoň pravější), a toho si vybereš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Který je pravý, Ti napoví srdce. Někdy je pravý ten první, někdy ten druhý. A vůbec nehleď na to, jestli jsou takoví, nebo makoví. To prostě musíš cítit, pokud to necítíš, tak buďte kamarádi. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

pokud jsi tu otazku myslela vazne …:D tak si hod minci a mas to ..
jinak uz pak jen mistr huxa …:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Ani jeden, to bys byla jibak v prdeli z toho praveho. A neboj ono se to vytribi, jeden ci oba jiste pozdeji ztrati zajem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

když se nemůžeš rozhodnou, vezmi je oba, určitě se zlobit nebudou ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
celie

A musíš s chodit s někým.Kamarádit se mužeš s oběma a časem poznáš který ti více bude sedět s povahou.Mít dva kamarády je lepší než mít dva kluky .Pak se bude o tobě vykládat ,že jsi…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

marci1: ále srdce ví houby, to je dokázaný.. vy ženský to holt máte težký :), to my chlapi na to máme zaručenej indikátor… a pozor, taky pulzuje

před 3948 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

hele,zase tak zaručenej indikátor nemáte,taky pulzuje skoro u každé…:-)

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

😁

před 3932 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek