Malvína

Který kávovar byste doporučili? Nespresso nebo Dolce Gusto?

Delonghi jsme zavrhli, na nás až moc profesionální stroj, kávu pijeme občas. Tchibo se nám také nepozdává z důvodu výběru kapslí.
Nejsme kafeholici, na kvalitní kávu si zajdeme do kavárny (když už), opravdu ji pijeme příležitostně, takže nepotřebujeme nic spešl.
Máte jeden ze dvou zmíněných kavovarů? Jak jste spokojeni? I co se týká kapslí – chutná?
Díky

Odpovědi
Kelt

Každý člověk má jiné smysly, dva lidé nevidí a neslyší stejně a pokud jde o chutě a vůně, tak tam jsou takové extrémy, že je to až neuvěřitelné. Takže kdyby ti každý napsal, která káva mu chutná, tak máš sto lidí, sto chutí. To si budeš muset rozhodnout. Ale když jsi kafeholik, tak si vyzkoušej kvalitně připravenou kávu v kavárně a rozhodni se sám. Pak se rozhodneš, který kávovar si koupit.

Rys95

Ze zkušenosti Dolce Gusto, ale každý má jiné preference.

Arne1

Kapsle jsou předražený neekologický nesmysl. To nedokážete nabrat na lžičku kafe a hodit to do hrnku ?

Malvína

Arne1 – Když nemáte smysluplnou odpověď na můj dotaz, tak se neobtěžujte vůbec odpovídat. Dejte si raději obyč turka, když vám stačí.

Malvína

Kelt – nejsem kafeholik, už jsem to psala.

Kelt

Nechytejte mne za slovo. Poskytnul jsem radu.

Malvína

V pořádku. Já jen, abychom si dobře rozuměli 🙂