Nechápavé

Ktery je podle vas lepsi volba??

Chci si koupit telefon do 3500kc,ale nevim ktery si vybrat,,Chtel bych aby vydrzela nabita baterka alespon de. Pri vytizeni,aby byl svizny a nesekal se,dobry displej,a dobry vykon..

Zatim se rozhoduji mezi telefony;
Zopo ZP700
Samsung galaxy s3 mini VE
Ktery je podle vas lepsi??
Popripade mi prosim doporucte jiny..Diky moc;)

Odpovědi
anonym

ZOPO ZP700-čínskej výrobek bez sluchátek
U mne rozhodně Samsung-http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/samsung-galaxy-s-iii-mini-podobnost-ciste-zamerna-recenze/sc-3-a-1322329

Vesmir27

Do 3,5 tisíc nic moc neseženeš. Zopo neznám ale S3 mini je 2 roky starý model a nic na něm nerozjedeš (moje máma ho má, a i když na něm má jen slovník tak se seká). Mobil který chceš bych viděl 7 tisíc+. :) Třeba Meizu MX4 je nejvýkonnější mobil na trhu (podle antutu) a stojí (v porovnání s jinými) jenom 8 tisíc korun. :) Kdyžtak zkoukni kanály na YT co se na to specializují, doporučuji mobilenet.cz :)