Luboš.S

Který film letos podle Vás získá oskara? :)

Odpovědi
NikkiHeat

Myslím že to bude ten Vlk z Wall Street teda pokud to spadá do správného roku......i když mě se moc nelíbil, přiblblý HollyWood pěje chválu.

Beer4Real

Babovřesky

Rejkjavik

Určitě Gravitace

Reezo

Vlk z Wall Street je 2013 a gravity taky 2013.
Těžko říct, kdo dostane oskara… Rok teprve začíná a zatím ty filmy za moc nestály…

Já osobně si myslím, že nejlepší filmy se točili kolem roku 1990–1999.
To co se točí dnes je z velké části jen odpad a ještě po nás chtějí, aby jsme za to platili…

magorvkleci

12 let v řetězech

lota

A je to jasné – Gravitace! http://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/film/oscar-2014-gravitace-triumfovala-pamatujeme-si-ale-otroky/r~355d4b2­2a29b11e3a993002590604f2­e/