KlárkaT

Který film je lepší?

Chci se zeptat, který z hororů máte radši Hory mají oči nebo Pach krve. Já jsem první viděla Pach krve a potom Hory mají oči. Dějově jsou tyto filmy skoro stejné, ale mně se víc líbily Hory mají oči než Pach krve. A co vy? Který?
Doplňuji:
Pach krve 1 a Hory mají oči 1

Nejlepší odpověď
badisko

no ty jses teda vtipna a prozradis nam dily…?..lol …

Další odpovědi
iceT

Pach krve 1 byl dobrý a líbil se mi,ostatní díly už méně,protože nepřišly s ničím inovativním.Hory mají oči jsem neviděla,a možná to ani není škoda,pokud se jedná o stejnou vyvražďovačku a stejné schéma.Texas masakr je v podstatě stejný,stejně jako Noční můra v Elm Street.Čím víc podobných filmů,tím jsou hoerší.

Arya1

Hory mají oči jsem sice neviděla, ale viděla jsem Pach krve. Myslím, že nejlepší byla 4.

Komik

Hory mají oči jsou podel mě lepší!:)