zjentek

Který e-shop k nákupu autodílů doporučíte?

Tak já osobně jsem doposud, dlouhodobě nakupoval veškeré potřebné autodíly přes filtry, tekutiny a jinak pravidelně měnitelné položky až po výměny z důvodů opotřebení/závady na eshopu motora.cz, ale popravdě ani nevím, jak jsem přišel zrovna na tento obchod/server a momentálně se touto otázkou zabývám… Co když existuje nějaký v tomto zaměření „všestranně lepší“ a já celou tu dobu nakupuji špatně? Jak se vyznat? Doporučíte? Máte reference/pre­ference? (;

Potřebuji si objednat několik součástek na automobil, bo nejde jen užívat a nestarat se. Vždyť to znáte, přece totéž platí i tady na serveru. (;

Odpovědi
Emefej

Já nakupuju tady – https://www.lr-eshop.eu/ na můj křáp toho jinde mají velmi málo.

GM

Mám velmi dobré zkušenosti s Auto Kelly.