Mr. Marek

Který druh kávy si dáváte nejraději a v jakou denní dobu nejčastěji?

Nejlepší odpověď
dust8

Rozpustnou Nescafe Gold, dvě žličky cukru a trochu mléka. A kdykoliv během dne. Ne však úplně hned po vstávání a né přiliš pozdě před spaním.

Další odpovědi
Kepler

Instatní s plnotučným mlékem nebo smetanou, zpravidla po ránu.

Kelt

Mám rozpustnou kávu ve skleněné nádobě 200 g. A třeba dnes jsem měl jednu v 11:30. To záleží na tom, zda jsem doma, nebo v práci, kde si také kávu dám, dle potřeby, chuti, času. A někdy i ráno, večer, před spaním. A když mám noční směnu, tak tam se minimálně jedna káva vypije také. V práci sice máme automat na kávu, kde si mohu vybrat, ale 3 minuty chůze a 10 Kč mi připadá hodně oproti tomu, že nemusím nikam chodit a nic neplatím.

paul1

Rozpustnou Jacobs, dopoledne a druhou odpoledne

da ny

Kávu již léta nepiji pravidelně, ne denně. Doma ji sobě nevařím.
V práci z kávovaru (kapsle z Lidlu). Nyní, asi 2× týdně.
Jinak chodívám 2 – 3 x v týdnu (nyní zavřeno), dopoledne, odpoledne, v podvečer. Dávám si Vídeňskou v Tříkrálové kavárničce. Káva je rozpustná, moje.
Platím za šlehačku (cena stoupla na dvojnásobek) atd., 10 – 15 Kč, kokínem.

dudu

Instatní s plnotučným mlékem po ránu a turka odpoledne.

cochee

Ráno kávovinový nápoj (Caro), na kávu nemám čas. V práci nic, nemám čas. Večer modifikovanou tureckou (modifikovanou proto, že jsem si originální postup upravil podle svých možností), tím nemyslím českého lógrového turka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.