Drap

Který čtyřnohý přítel je člověku nejmilejší ?

Doplňuji:
Hádanka byla uvedena pro člověka obecně. Takže vyhrává marci1 – je to postel.

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to bude určitě postel. 🙂

Další odpovědi
Majkl95

Pes ne? :D

anonym

Jeden můj známý by ti namítnul, že čtyři nohy ´je málo´ – má nejraději pavouky… 😉
Jinak je otázkou, zda např. počet chovaných čtyřnožců je úměrný oblíbenosti a nebo odráží spíše dostupnost chovu – skoro každý může chovat kočku či psa, málokdo pak třeba koně a chovatelé medvědů (apod. ) jsou naprostou výjimkou.
Takže asi nezbude než konstatovat, že – jak komu…
😉

Sůwa

Moje postel to být nemůže, protože je vlastní výroby a má víc než 4 nohy. Tak už skutečně zbývá jen kocourek … 🙂

maistrdc

border kolie

nanif

Kráva – z té je dobré nejen maso po porážce, ale i mléčné produkty vznikající za jejího života…