Josef 2000

Který český televizní kanál máte nejradši

Doplňuji:
Zajímavá otázka co dámy a pánové

Nejlepší odpověď
anonym

Česká televize

Na toto nejde jednoznačně odpovědět.Vybírám si podle pořadů a filmů, takže každý den se dívám na jiný program.A když mě žádný kanál nezaujme dívám se na ŠLÁGR.

Další odpovědi
mosoj

NOVA

To máš jenom čtyři stanice. Já jich mám 18 a nemám satelit ani kabel.
Vybírám si podle programu a ne podle stanice !!!!!!
A když je všude h… ( samozřejmě podle mého vkusu) tak Šlágr mně nezklame !!!!!
Doplňuji:
Co je na ní zajímavého ? Je to spíš tvoje zvědavost.

anonym

ČT:D/ČT art

MonkeyKing

Česká televize

Doplňuji:
Bože! Jak někdo může mít rád Novu nebo Primu – samý exkrementy tam!! Nic užitečného vám to do života nedá.

ČT mi dala Simpsonovi, ÚŽASNÉ dokumenty čt 2, koncerty a mnoho dalšího užitečného..

A pokud jde o Prima Cool – mají hnusný barvy na těch jejich seriálech a není to mou tv!

Jsemtady

Prima

Tv mam jen jako zvukovou kulisu, jedine divatelne kanaly jsou prima zoom a jeste prima cool.
Nova je televizni stoka, ct byla stokou vzdy.

stanislav128

Česká televize

Česká televize je nejserioznější.

Radomír.cz

Prima

partep12345

Prima

cyklamen

Prima

PostApMan

Prima

Doplňuji:
Chybí možnost – „TV nesleduji, ke kulturnímu vyžití využívám internet a jeho možnosti“
Upřímně totiž TV už delší dobu nesleduji a to jen kvůli reklamám, pustit si celou sérii seriálu (a nečekat týdny na díl) nebo film bez reklam je mi mnohem pohodlnější.

magicm18

Prima

PRIMA JE PRÍMA

HugoCharles

Prima

Televizi nesleduju, o dementní cz seriály nemám zájem.
Jediné na co se dá dívat je snad Prima Zoom a Prima Cool.

KlárkaT

Prima

fandosaurus

Prima

Doplňuji:
ZOOM a COOL

IK

Česká televize

Doplňuji:
kde zrovna neběží reklama

Emefej

Česká televize

Zase další zbytečná, nokoliv zajímavá otázka, navíc se špatně sestavenou anketou. Kydý děláš anketu, měla by obsahovat i dalším volby, zejména by tam měla být odpověď „žádný“ a „jiný“.

anonym

NOVA

Doplňuji:
Chlapče, opět špatná anketa. Přečti si „pravidla“ a „kodex“. Tady se nechatuje. Odpovědi.cz jsou PORADNA.

Awe

Prima

Ani jeden…TV jsem neviděl dobré 4 roky.Ty kraviny co dávají nejsou koukatelné.Díky bohu za internet kde si každý zkoukne na co má náladu

GM

Prima

Tyna97

Prima

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.