annas

Kterou zdravotní pojišťovnu jste si vybrali? Jako obvykle – není víc možností výběru …

Nejlepší odpověď
www

Vojenskou zdravotní pojišťovnu, nebo Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR

Mám již od vzniku ZPMV a jsem spokojen

Další odpovědi
hanny 2

jinou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra.

coco

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

Nedobrovolně,před­tím jsem byla u VoZP a skočila na špek ZP Média,která nakonec připadla VZP…

anonym

Oborovou zdravotní poj. zam. bank, poj. a stavebnictví

OZP – kód 207.
Původně jsme byli celá rodina u Garant, což bylo tehdy povinné vzhledem k zaměstnavateli. Ale když dětem na ortodoncii odmítli proplácet úhrady za rovnátka, všichni jsme přešli do stávající.
Má nejbohatší klientelu, tedy největší odvody z nejvyšších mezd a tím i nejvíce programů nad rámec standardu.
Od té doby všichni ošetřující lékaři i my, plná spokojenost.

Jikra

Zdravotní pojišťovnu METAL-ALIANCE

Od r.1994

Ella

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

Nejak ani nevim jak jsem k niprisla :D Mela jsemji jako mala na Slovensku, mam ji do dnes i v CR :D

casey

Vojenskou zdravotní pojišťovnu, nebo Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR

ne, ze bych si ji vybral, ale kdysi pri odchodu na vojnu vojaci brance sami automaticky prehlasovali k vojenske a pri odchodu do civilu zpatky uz ne. A tak jsem uz u nich zustal.

dědapetr

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

Většina lékařů má sní smlouvy.

gnosis

jinou

revirni pac proplacela spoustu veci .. ted uz neproplaci nic :-/

fablen

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

kdysi dříve jsem měla jako zaměstnanec nemocnice pojišťovnu Garant Hospital. Ta byla jako mnohé další zrušena. Dnes je dle mého názoru nejlepší výběr VZP nebo ZPMV. Záleží, zda okolní lékaři mají s těmito smlouvy. Navíc ZPMV platí rychle faktury lékařům.

HOMER

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

Moc se v tom nevyznám,ale myslím že je to asi stejně +/- jedno.Raději se nepouštím do nějákých experimentů..

tatanka

Oborovou zdravotní poj. zam. bank, poj. a stavebnictví

tom004

Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu

Mucillinka

Oborovou zdravotní poj. zam. bank, poj. a stavebnictví

DusanOrlik

Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

GM

Vojenskou zdravotní pojišťovnu, nebo Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR