ibišek

Kterou knihu si rádi přečtete i několikrát?Prostě ke které se rádi vracíte.

Doplňuji:
Pan Miroslavst chce být za každou cenu vtipný.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kámásutra :D
Doplňuji:
Jo a taky vkladní.

Další odpovědi
Jahoda

Ráda čtu Mozarta, královnu Victorii, císařovnu Sissi, detektivky aj. Oblíbených jich mám hodně 🙂

Ovšem ve srovnání s Miroslavem jsou mé knihy velmi nudné a zastaralé 😁

PostApMan

Nepohrdnu Tomem Clancym a nebo nějakou detektivkou s dobrou a nečekanou zápletkou, ty někdy musím číst víckrát, když mi něco uteče a já to pak celé nechápu, ale kniha ke které se vysloveně rád vracím je „Mladí v hajzlu“

panenka

Když jsem byla malá měla jsem hrozně ráda Kopretiny pro zámeckou paní,Fontána pro Zuzanu tyto knížky jsem si hrozně ráda půjčovala po čase jsem si je koupila a protože je mám ráda tak si je znovu ráda vždy přečtu.Jinak ted mám rozečtené danové učetnictví

annas

Preferuji českou literaturu počátku 20. st. kvůli krásné češtině – Vančuru, Čapka, Olbrachta aj.
Ráda se vracím i k Scarlett O´Harrové z románu Jih proti Severu od Margaret Mitchellové a dalším.

rynek878

několikrát jsem četl:
Erich Maria Remarque-Tři kamarádi a
Henryk Sienkiewicz-Quo vadis

anonym

mám ráda různé žánry,detektivky a historické

aramah

Císařovna : napsala Tessa Korberová. Historický román o vzestupu a moci, přátelství, intrikách a vášnivé lásce byzantské císařovny Theodory. Stojí za přečtení..

vagra

Pokaždé mě dostane do dobré nálady „Fialový hrom“ od J.Haška.
Těch oblíbených je víc, ale tu otevírám asi nejčastěji pro jeho humor a způsob vyjadřování,který se mi líbí.

iceT

nedavno jsem uz po x-te docetla h.pottera,mayday-od t. blocka,agent bez minulosti-r.ludlum a jine,opici kral,nekonecny pribeh.vracim se skoro ke vsemu co se mi libilo,hlavne kdyz z toho potom nekdo udela film.

alexandra

Já bych všem dívkám a ženám doporučila,přečíst si knížky od Simony Monyové.A to i těm,kteří moc nečtou.Jsou ze života a určitě je zhltnete jedním dechem.Napište,kdo nějakou už četl.

quentos

od první do druhé třídy byla mou nejmilejší knihou dobrodružná „Danny – mistr světa“ Roalda Dahla; tu když jsem měl odložit, málem jsem to obrečel.
Neustále se vracím k již zmiňované knižní trilogii „Hovory s Bohem“ Neala D. Walsche. Co slovo, to perla…

martina1

Já jsem kulturní nevzdělanec a nestydím se za to,že knihy nečtu.Tedy pokud se nepočítají knížky o zahradách a květinách.Panenka mi ovšem připoměla doby,kdy jsem četla a možná bych v knihovně našla Kopretiny pro zámeckou paní a nějaké knížky od Lenky Lanzové.

elektrikář

Rád se vracím do dětství s knihami Artura Ramsoneho ,Londna, Setona,Foglara.Zane Greje. Štorchla.Jinak si přečtu všechno co mi příjde do ruky.

Michal

Malého prince.Pan Miroslav je svůj a to Vás milé dámy trápí a nebo ne?

GM

Velmi ráda se vracím ke knize Mika Waltariho
Egypťan Sinuhet. Mám ji ve slovenském i českém překladu, ve slovenštině je hezčí.

kapka

Knihy čtu moc ráda. Po letech se vracím k oblíbeným dětským knížkám a čtu je dětem. Teď zrovna O chytré kmotře lišce. Jako malou mě nikdy nenapadlo, jaká to vlastně byla kariéristka. 🙂
A z dospěláckých knížek jsem několikrát četla Loď mrtvých od B.Travena.

verka

Malého prince! V té knížce jsou životní odpovědi. Jenom nevím, proč je zařazována/někdy/do dětské literatury.

luna

rada si znova prectu sofiin svet je to roman na tema filozofii

kyklopfalo

Jako relax to je Kája Mařík.Jnak mám rád sci-fi a literaturu faktu.

ibišek

Každý člověk je nějaký „svůj“. Při psaní této otázky, mě ihned napadlo, že někdo napíše takhle inteligentní odpověď a ač tu jsem velmi krátkou dobu,tipovala jsem pana Miroslavst. Jeho odpověď se mi nelíbila, proto jsem ji také okomentovala. Ale proti gustu, žádný dišputát.

Miroslavst

Pan Miroslavst čte knížku, která ho baví. a jelikož je zde mnoho způsobů, které za jeden večer nestihne, vrací se k této knize znovu a znovu.