Kepler

Kterou domácí práci nemáte rádi?

Přesto ji musíte udělat, byť s nechutí.

Nejlepší odpověď
briketka10

úklid podlahy

Nemám ráda vytírání, zametání,
utírání prachu.
Jen když je to nezbytné – viditelné 😁
Radši vše narychlo vyluxuju.
Nerada žehlím, oblečení, které mám
vyvěšuju na ramínka. Občas jen džíny.
Mytí oken je největší vopruz ze všeho!!

Mytí nádobí mi neva.
Vypere pračka.
Vařit mě baví.
 😁

Další odpovědi
RyuzakiKate

umývání nádobí

Protože to dělám nejčastějš a často i za ostatní. Ale strašně mě otravuje povlíkání matrace a ložního prádla :)

Kelt

umývání nádobí

U mne je to umývání nádobí, protože to někdy dělám a stejně jsem kritizován. Prát, žehlit, vařit nebo uklízet to po mne nikdo nechce.

Edison

jaké jiné?

Žádnou. Žádnou práci nemám rád! 😁

nyjono

jaké jiné?

Nejmíň v oblibě mám luxování a utírání prachu. Obecně ty činnosti, kde je málo patrný výsledek.
Umývání nádobí mi vůbec nevadí. Možná spíš naopak, když se pak dívám na výsledek. A nemám na mysli myčku nádobí 😁.
No… a žehlení taky moc nemusím 🙂

marci1

žehlení

Ani ne, že bych žehlení neměla vyloženě ráda, ale připadá to to tak trošku zbytečná práce. Pustím si k tomu rádio a jedu. 🙂
Naštěstí už dnes existuje spousta materiálu, který se žehlit nemusí. Vyprat, hodit na ramínko, uschnout a je to. Kapesníky taky nemusíme žehlit. Moje známá žehlí i kalhotky! 🙂

iceT

úklid podlahy

Vaření je nutnost, ale nevadí mi, vařím ráda. Úklid podlahy je také nutnost, čili uklidím, a když už začnu, tak se do toho položím a vezmu to zgruntu. Na praní mám pračku, uschne to na sušáku, nežehlím, na mytí mám myče, ten moc energie nespotřebuje, zato je potřeba doplňovat palivo formou jídla, takže ve finále moc nemusím úklid podlahy.

zjentek

jaké jiné?

Nádobí, žehlení, praní, podlahy!

Marci, známá možná jen pálí bacile! (;

hapiky

jaké jiné?

Kromě vaření všechny. Nemám na ně ani čas.

anonym

žehlení

a to prostě proto, že všechny ostatní domácí práce už můžete nějak automatizovat, ale tuhle poslední hrůzu a mor času ne …

briketka10

No hele ona se mi vrátila to čumím, jak vrata :OO

anonym

umývání nádobí – myčka
praní – pračka + sušička
úklid podlahy – iRobot roomba
vaření – MANA nebo SATURO
žehlení – … ?

briketka10

Nahlásila jsem Kajochovu odpověď. Též tam měl vulgární slovo de..l
Stejně tak, jako někdo mou. Asi mi někdo záviděl ..kdo ví??

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Nemám ráda vytírání, zametání,
utírání prachu.
Jen když je to nezbytné – viditelné 😁
Radši vše narychlo vyluxuju.
Nerada žehlím, oblečení, které mám
vyvěšuju na ramínka. Občas jen džíny.
Mytí oken je největší vopruz ze všeho!!

Mytí nádobí mi neva.
Vypere pračka.
Vařit mě baví.
😁

Kajoch

každý debil rád vysává?
Máš kočky? Přijeď mi prosíím vysát, každý den.
Děkujůůůůůůůůůůůůů
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

nyjono

Co ti někdo mohl závidět?

anonym

mytí oken – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NC5kw0MPLzs 🙂

briketka10

RyuzakiKate

Souhlas
ty matrace je velká překážka, páč jsou těžký jako prase!!