Dvorní šašek

Kterou celospolečenskou událost roku 2022 považujete za nejvýznamnější a proč?

Politická, sportovní, kulturní, negativní i pozitivní, česká či zahraniční…

Odpovědi
zjentek

Bezesporu díky speciální operaci v Asii a části Evropy mimo EU (která se nás prakticky nemá týkat), nám představitelé vlády ponechali „covidovou“ svobodu, čili nás nadále nestraší tím, co není. Což je abnormálně významné. Díky, operace! Děkuju.

Ametyst

Úmrtí kralovny Alžběty II.

plebs

Ropa od Šejků, kvalitní plyn z USA a některá moudra našich politiků od svetrů přes válečnické nápady.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.