Avatar uživatele
zjentek

Kterou appku je vhodné/moderní mít v mobilu jako primární multiplatformní IM aplikaci?

když já nevím, co je dnes „moderní“. Chtěl bych jeden IM kanál, abych mohl komunikovat a neplatit zbytečně českým vydřiduchúm za předražené SMS a tak, no koment, všichni známe, jenže ti, s kterými mám v plánu komunikovat, mají IM platformy v mobilu snad všechny existující. A nikdo neporadí, která je v čem lepší a proč. A tak kterou si mám stáhnout já, když chci jen jednu? A jak vybrat tu správnou? Má to být Viber? Anebo WhatsUp? Či snad Slack? Nebo co jinýho lepšího? Všichni mají všechno. Já však zbytečnosti nechci. Zvolím jednu a tu si stáhnu. Poradíte mi? Mám Messenger, ale funguje tento without Facebook? Tyto a další a další otázky okolo IM mně zde prosím budiž mládím zodpovězeny, bo můj starý mozek již je na lecos out of date a taky jsem si několik buněk zabil dobrovolně, ale co už… děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Nejuniverzálnější se mi zdá Hangout od Google – jede to na počítači i na mobilu, na počítači se nic neinstaluje protože je to součástí Gmailu. Účet u Google má dnes každý s výjimkou zatvrzelých ohryzkářů.
Viber, WhatsUp jsou vázané na mobily. Snad ještě Skype, to jsem ale přestal používat když to uchvátil Microsoft.
Osobně jsem nejraději když mne někdo kontaktuje přes Messenger, vidím to na mobilu i na počítači a mám to trvale puštěné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gumiczud

Řekl bych že nic univerzálního není. Vyber si podle toho kde máš nejvíce kontaktů. Jestli mají všichni všechno tak ti doporučím Telegram kvůli zabezpečení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nevim, můj telefon mohu přepnout na volání přes wifi, sms moc nepíšu, ale i tak jde totok mimo mne (25, českých za neomezený volání a sms ve vlastní síti, 20 minut a 20 sms mimo + momentálně neomezený data) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano (facebook) messenger můžeš používat i bez facebooku, jen potřebuješ ten facebook účet. Před lety jsem byl donucen si ten FB účet založit právě kvůli messengeru, který byl v té době snad jediný způsobilý pro teamovou neplacenou komunikaci po telefonu (některé další komunikátory šíleně padali, žrali píliš mnoho systémových prostředků, nebo zkrátka obtěžovali kdy neměli)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek