verunka483

Kterého z uvedených skupin nebo interpretů máte nejradši? :)

Nejlepší odpověď
iceT

Jiný (uveď :P)

Nightwish,Lor­di,Hammerfall

Další odpovědi
Jikra

Jiný (uveď :P)

To samý jako iceT a ještě spoustu jiných hard/metalových skupin.

Terryle

You 2

Pokud se tím myslí irští U2 v čele s Bonem, tak jednoznačně ti. Pokud to je nějaká imitace či parodie, tak nic z uvedeného, ale podle nálady Pink Floyd nebo U2. Spíš asi ti Floydi.

anonym

Jiný (uveď :P)

Biosphere, Shuttle358, Can, Steve Roach, Brian Eno, Harold Budd, Eva Bittová…

quentos

Katy Perry

z uvedených tuhle, ale jinak absolutně nejradši Martinu McBride

briketka10

Jiný (uveď :P)

David Bowie, Nick Cave, U2..

balca

Jiný (uveď :P)

Bow wawe

DusanOrlik

Jiný (uveď :P)

LadyGaga!!

anonym

Jiný (uveď :P)

Mandrage:D

Petra09

Jiný (uveď :P)

Depeche mode a rammstein

Beny

Jiný (uveď :P)

Avril Lavigne

Adéla Joon

Britney Spears

Damiana

Jiný (uveď :P)

Pet shop boys, Frank Sinatra, Judy Garland a teď se mi hodně líbí Charlie Straight

Dabingcz

Tokio Hotel

modroočka

Jiný (uveď :P)