Dvorní šašek

Které zvíře je ze všech ostatních živočichů nejspolečenštější a které je naopak v přírodě největším samotářem?

Existuje taková studie?

Odpovědi
zjentek

Nejzhnilejší je lenochod! 😁😁

Rokio

Z šelem je hodně společenský pes a naopak málo společenský je tygr.

Kelt

V jedné pohádce byla hádanka, které zvíře je nejvěrnější a byla to veš, která doprovází člověka až na šibenici. No a největší samotář může být třeba starý samec slon, vlk a pod.