Laren

Které z těchto řemesel(oborů) je nejlepší ?

Rozmýšlím se mezi těmito třemi obory a nevím vůbec na jaký jít..
Který je podle vás nejlepsí a uživím se s ním ?.
Když vyberete v ankete tak mi prosím napište proč je to lepší než to a to..
Díky moc všem..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

Řezník

Řezník, to je krásné povolání. Takhle si umět vyndat z krávy pořádný steak, zbytek masa prodat. To by se mi líbilo 🙂 Nebo zabít prase a umět udělat tlačenku, a jitrnice a další dobroty. Když to člověk umí, tak si vydělá vždycky.
To platí i pro mechanika, ale hrabat se v autech, to by mě nebavilo. Instalatér je závislý na tom, jak zrovna frčí stavebnictví. Jíst se bude furt, auta se budou kazit taky furt, buď nová v konjunktuře, nebo stará v krizi. Možná v krizi bude mít mechanik ještě víc kšeftů. Ale já bych radši byl řezníkem. Co je hezčí krkovička nebo spojka z oktávky?

Další odpovědi
zjentek

Řezník

máš širokej záběr zájmů, už ti tam chybí jenom dřevorubec ..uživí tě všechny, který tě baví

anonym

Automechanik

Doplňuji:
Přeci se nebudeš řídit podle nás,co ti napíšeme v anketě,to musíš vědět sám,ke kterému řemeslu tě to více táhne a bavilo by tě víc.

anonym

Řezník

Já, kdybych se měl rozhodovat v mládí ještě jednou, byl by to řezník. Nejsem profík, ale už bezmála 30 let samostatně zpracovám vepříky ke spokojenosti všech okolo.
Jíst se bude za každého režimu!

(O_o)

Řezník

NelieM

Automechanik

Doplňuji:
To by jsi měl vědět sám, čím chceš v budoucnu být, nebo co by tě bavilo. Z vybraných se přikláním k automechani­kovi. :)

klumprt

Pojďme, uděláme z něho řezníka! Vždyť je to krásné povolání! 🙂

gecco

Já už mu to doporučoval v minulém jeho dotazu…
😉
Řezník – pokud je dobrej – nebude nikdy bez práce (a dobrého jídla)…

gecco

Dej se na politika nebo odboráře…
:-O
Ptáš se na to furt dokola, odpovědi snad ani nečteš – a furt meleš howěziny…
😁