Rokio

Které z těchto povolání byste mi po maturitě doporučili nejvíce?

Asi za týden nebo dva budu mít maturitu. Rozhoduji se mezi pěti povoláními. Které je pro mě nejvhodnější?

Moje duševní dovednosti:
tři cizí jazyky (AJ – mírně pokročilá úroveň, NJ – pokročilý začátečník, španělština – 150 slov) Microsoft – pokročilý, Malování – expert, Xnview – základy
psaní všemi deseti – 270 čistých úhozů za minutu, psaní většiny dopisů
tvorba jednoduchých počítačových programů
zbožíznalství na pokročilé úrovni

Moje manuální dovednosti:
jednoduché manuální práce
vaření na nízké úrovni

Praxe
operátor – 2 měsíce
sekretář – 1 měsíc

Vlastnosti
spolehlivost, odpovědnost, kominikativost, vytrvalost, asertivita a loajalita

Silné stránky: nebojím se vést menší tým, jsem velmi loajální, mzda není moje hlavní priorita, zvládám velmi dobře kancelářskou práci
Slabé stránky: nemám rád titěrnou práci, příliš špinavou či těžkou práci

Odpovědi
Front

jiné povolání - zvolte

Uklízeč, metař, popelář.

novvem

asistent

anonym

asistent

Drap

jiné povolání - zvolte

Všestranný pracovník evidovaný na ÚP

Adula.57

asistent

Adam2

jiné povolání - zvolte

horník