hapiky

Které z kdysi oblíbených činností se dnes už moc neprovozují?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Čundr

Řekl bych čundr. Dnes se už nevidí na malých nádražích skupinky i jednotlivce s teletinou a čutorou. I to stopování aut vymizelo.

Další odpovědi
Mc Merkurion

Big-beatové zábavy

… jednoznačně, vzhledem k tomu, že k nim neodmyslitelně patřilo cígo a pívo … stejné je to částečně i s kytarou ve vlaku, ale je fakt, že i tehdá se našli nekuřácké výjimky … vše ostatní funguje dál, i když nás už na burzách nejhoněj švestky …

help7

Big-beatové zábavy

Řekl bych, že čundr a sběratelství jsou běžné. Big-beat dnes už není v módě a hra na kytaru ve vlaku taky ne. Jen nevím, co jsou Burzy. Hádám, že asi nemyslíš ten trh s CP, měnami a komoditami.

elkon

Hra na kytaru (ve vlaku apod.)

Ostatní myslím funguje stále.

Pepa25

Burzy

Z klasické podoby se přesunuly do on-line podoby prodejů na Aukru apod.

Midoc

Hra na kytaru (ve vlaku apod.)