Které Playstation 4 koupit: Playstation 4 Slim, nebo Playstation 4 PRO?

Zajímalo by mě, které herní konzole byste mohli doporučit si koupit: Playstation 4 Slim, nebo Playstation 4 PRO? A jaké máte zkušenosti s Playstation VR? Děkuji

Odpovědi
Altair-AC

PS4 pro je výkonější jak PS4 classic.Zaléží na tom,kolik bys za to dal/a maximálně.

Tady je srovnání: https://www.cnew­s.cz/sony-uvedlo-ps4-pro-a-ps4-slim-v-cem-se-lisi-oproti-puvodnimu-playstationu-4/

Jinak VR má můj kamarád a nemá to chybu.Hlavně jumpscary ,to jsem se dost bál.Je to hodně přiblížené realitě.I recommend

Lgee

Na co kupovat něco co můžeš mít zadarmo? :,D
Https://bit.ly/pla­ytoplaystat4

Zdroj: :)