Kroupič

Které pivo vám chutná a proč ? .)

Nejlepší odpověď
kropitko

kvalitní,dobře vychlazené a natočené v čisté sklenici,,,bez ocásku DDDD,,no a jasně že nejlépe chutná s přáteli,,,

Další odpovědi
Vetinari

Svijany

chudst

Anglicky Guiness – prakticky jedine pivo, ktere mi chutna. Proc – protoze chutna jinak, nez ‚ceska‘ piva :)

Rocker

Staropramen,Gam­brinus,na chalupě Primátor,Krako­noš,když řídím,tak Birel.Nejhorší,co jsem pil byla Holba,to snad ani není pivo.

venkovan

To co dostanu zadarmo (darovanému koni na zuby nehleď)