Mr. Marek

Které menu byste sestavili, pokud by vás vybrali do kulinářské reality show Prostřeno?

Potřeboval bych inspiraci.

Obrázek: Pixabay

Menu
Předkrm: lososová pomazánka s pečenou bagetou
Polévka: tomatová polévka s bazalkou
Hlavní chod: kuřecí steak na bylinkovém másle, pečené hranolky, zelenina
Desert: čokoládová pěna s jahodami

Názor?

Nejlepší odpověď
Drap

Takovou slávu bych hned v počátku odmítl, takže bych žádné menu nesestavoval. A na tom tvém bych si také příliš nepochutnal, to bys musel vyměnit polévku a hlavní chod.

Další odpovědi
annas

Do žádné show bych se nepřihlásila, moc Prostřeno nesleduji. Nelíbí se mně, že jsou účastníky lidé, kteří něco nejedí, i když nejde o zdravotní důvody. To ovlivňuje hodnocení. Je vidět i nevhodné chování, závist, nimrání v jídle atd. Většina účastníků se snaží předvést to nejlepší.

Jednou jsem se dívala na Prostřeno, které se natáčalo v Austrálii mezi Čechy.
Jiné vztahy jiná atmosféra, o výhru se rozdělili.

Z vaší nabídky bych vynechala tomatovou polévku.
Předkrm se mně líbí, možná bych prostřídala s tuňákovou pomazánku.
Hlavní chod – kuřecí roláda, rýže, nebo pečené brambory, obloha
Moučník – tvarohový proložený třeba borůvkami, výborné je i kiwi.

Polévku jsem zatím nevymyslela. Snad krémová polévka se zeleninou na kari s kuřecími nudličkami.

Hufnágl

Předkrm: vepřový mozeček na cibulce a s vajíčkem
Polévka: prdelačku
Hlavní chod: pečený vepřový bůček, zelí, knedlík
Desert: trhané vepřové maso v housce

Kepler

20 min. před předkrmem bych podal nejdřív aperitiv: nejraději štamprličku Magistra, nebo dvě deci Campari, Martini nebo Cinzano.
Předkrm: sušená šunka, nebo pravá čabajka + bílé pečivo + sýrové fondue
Polévka: bílá houbová se smetanou
Hlavní chod: mořská ryba na másle a s kmínem + bramborové pyré
Sladká tečka: větrník.

Emefej

Nepřihlásil bych se. V tom tvém meníčku se mi líbí pouze dezert.

CTTON

Předkrm: pizza s jalapenos a beranimi rohy.
Polévka: instantní nudlova s krevetami.
Hlavní chod: kuřecí steak a americké brambory s tatrkou hellmans's a kečupem heinz.
Dezert: dortík s chutí eukalyptu a stevie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.