Které jméno se vám vybaví, když se řekne ,,bojovník proti komunistům"?

Úcta k němu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

  1. JUDr Milada Horáková
  2. J.V.Stalin, ten věděl, jak s těmi línými prasaty správně jednat. :) ;)

Další odpovědi
Kepler

Mašínové, Kundera, Hitler, Horthy, Hlinka, Avengers, Captain America…
S úctou jen Kunderu a desítky obětí potických a justičních vražd.

Rokio

Jan Palach

Zvidatel

Gottwlad. ;) :'D

Kryšpín

Pražský elitní starosta když přijede v uniformě VB v bojovné náladě s multikárou na Ruskou ambasádu.

Outsider

Bratri Masinove!!!

Kryšpín

Aliendrone, ten J.V. Stalin je ironie nebo skutečnost.

aliendrone

Kryšpín>>> Jak se to vezme. Faktem je, že Stalin poslal do kopru více bolševiků, než kdokoliv jiný včetně Hitlera. ;) :D :D

xiperio

Cibulka.

anonym

Kepler: U některých je to jako z bláta do louže.

anonym

Zvidatel: Proč ta ironie?