Rokio

Které důvody pro nahlášení otázky nebo odpovědi na Odpovědi.cz považujete za nejvíce závažné?

Tak podle mě jsou nejhorší otázky a odpovědi, které porušují platné zákony země, ve které člověk žije. Dále pak rasistické otázky a odpovědi (ty zákony neporušují, protože rasismus je trestný, pokud při něm je spáchán trestný čin) a na třetím místě jsou vulgární příspěvky.

Za méně závažné porušení pravidel považuji opakované otázky, vkládaní reklam a obtěžujících příspěvků.

Otázky a odpovědi, které jsou nesmyslné, jsou projevem choré mysli, popřípadě hlupáctví, či nižší inteligence a za bych netrestal. Jejich autoři za to nemůžou.

Co myslíte vy? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Kepler

Za mně to jsou vulgární a nenávistné příspěvky.

Další odpovědi
dudu

Výčet citovaný kolegou Keplerem doplňuji i o příspěvky dehonestující.

Hufnágl

Admin s tímto nešvarem – mazáním příspěvku, které nejsou proti kodexu, nedělá minimálně 8 let (slovy osm) vůbec nic! Našel jsem příspěvek, který stojí za přečtení!

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-vyjadreni-administratora-k-problematice-mazani-otazek-a-odpovedi-ktere-neporusuji-kodex#discussion

anonym

Nenávistné a urážející příspěvky, ty sem nepatří. Dosud jsem nenahlásil ani jeden.