Avatar uživatele
Rokio

Které důvody pro nahlášení otázky nebo odpovědi na Odpovědi.cz považujete za nejvíce závažné?

Tak podle mě jsou nejhorší otázky a odpovědi, které porušují platné zákony země, ve které člověk žije. Dále pak rasistické otázky a odpovědi (ty zákony neporušují, protože rasismus je trestný, pokud při něm je spáchán trestný čin) a na třetím místě jsou vulgární příspěvky.

Za méně závažné porušení pravidel považuji opakované otázky, vkládaní reklam a obtěžujících příspěvků.

Otázky a odpovědi, které jsou nesmyslné, jsou projevem choré mysli, popřípadě hlupáctví, či nižší inteligence a za bych netrestal. Jejich autoři za to nemůžou.

Co myslíte vy? Předem děkuji za odpověď.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1382 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Za mně to jsou vulgární a nenávistné příspěvky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Výčet citovaný kolegou Keplerem doplňuji i o příspěvky dehonestující.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Admin s tímto nešvarem – mazáním příspěvku, které nejsou proti kodexu, nedělá minimálně 8 let (slovy osm) vůbec nic! Našel jsem příspěvek, který stojí za přečtení!

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-vyjadreni-administratora-k-problematice-mazani-otazek-a-odpovedi-ktere-neporusuji-kodex#discussion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nenávistné a urážející příspěvky, ty sem nepatří. Dosud jsem nenahlásil ani jeden.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek