FandaLanda

Které boty jsou vaše nejoblíbenější a nosíte je nejčastěji?

Na všechny problémy znám jeden lék, Doktor Martens to vyřeší hned, do hospody i do roboty, všude se hoděj těžký boty! 🙂

Odpovědi
elkon

To záleží, jaké je roční období. V zimě uzavřené zateplené boty s výrazným vzorkem na podrážce, na jaře a na podzim Prestige, v létě děrované mokasíny, nebo sportovní obuv.

Malvína

Miluji boty značky Lemon Jelly. Jaro a podzim v nich vítězí. V létě to chce něco prodyšnějšího a lépe kombinovatelného. V zimě se dají nosit také, v pohodě obuji se silnější ponožkou, ale na ledu bych si v nich zlámala nohy. Taky mám hodně ráda Conversky. Přes léto boty hodně střídám, na tuto sezónu mám nejvíce párů.

Drap

ty hnědé

Rocker

Protože chodim hodně do přirody,kupuju boty trekové.Oblíbenou značku nemám,musí být lehké,pevné s dobrým vzorem na podrážce.

Tomadollar

V létě nosím tenisky a po zbytek roku vysoké kožené boty.
https://www.ar­matex.cz/boty-vz.60-do-vel.8-5/ – nosím je spíše proto že jsou praktické a pohodlné.