Gus_Fring

Která zaměstnání jsou nejlépe placená?

Když vynechám nějaké CEO ve firmách anebo investory. Která zaměstnání jsou nejlépe placená?

Nejlepší odpověď
annas

"V České republice existuje řada lákavých povolání, ale jen některé z nich patří mezi nejlépe placené práce!

TOP 10 nejlépe placených prací v ČR.

1) Lékař …
2) Lékařský poradce (Medical advisor) …
3) Makléř …
4) IT architekt. …
5) Advokát. …
6) Vedoucí oddělení leasingu. …
7) Řídící letového provozu.
8) Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí
9) Zábavní průmysl
10) Prezident ČR "

Výše platů v odkazu.

https://www.zi­ba.cz/nejlepe-placene-prace/

Pro ty, kdo nerozkliknou odkaz, doplňuji, že jde o opačné pořadí, nejvyšší plat má prezident.

Další odpovědi
paul1

Nějak mi tam chybí poslanci

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Určitě, lékaři, IT práce, advokáti, ředitelé, vedoucí pracovníci, makléři.
Zábavě a leteckému provozu zřejmě poslední rok pšenka moc nekvete
13 vybraných zaměstnání, přečtěte si sám odkazy :)
https://www.vim­vic.cz/clanek/jak-vydelat-penize-tipy-na-dobre-placene-prace
https://www.zi­ba.cz/nejlepe-placene-prace/
„Dobře placená práce vyžaduje kvalitní vzdělání.“

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Domníváte, že jsem s vámi pásla krávy? Kvůli nevhodnému oslovení jsem vaši odpověď nahlásila.

Jak se to často stává, nepochopil jste, že je třeba otevřít odkaz a zjistit víc, protože pořadí je stejné, jak jsem je převzala.

Otázka je pro ty, kdo myslí, nebo umí myslet. Snad se to naučíte při formulaci svých otázek.

Nechápu, proč jste mě požádal o kontakt?

annas

Moje reakce, která začíná slovy "Domníváte se, ...... je určena autackovi.

Alesh

A koho a jak nevhodně oslovil? A co tím porušil?