mardwina

Která značka vodky je podle vašich zkušeností nejlepší, potřebujeme na svatební hostinu. Děkuji…

Nejlepší odpověď
arygnoc

originál Moskovskaja, nebo Finlandia.

Další odpovědi
fcoop

Není to téměř „putna“? Po chvíli stejně nikdo nepozná,jestli pije 12tiletou whisky,nebo Pitralon.

Ale když vodka,tak vodka:

http://www.me­diafax.cz/eko­nomika/2781420-Nejlepsi-vodka-na-svete-Rozhodnete-si-sami

quentos

Jelzin… ale slyšel jsem o vodce z Jindřichova Hradce, ta prý slaví úspěchy i v zahraničí.

fablen

Finlandia

gogogod

Kozácká nebo Stalinovy slzy.

mojitek

Finskou neurazite,ale ptate li se na opravdu dobrou,tak Smirnoff nebo Russkij Standart,Stolichna­ja.Je jich vic vybornejch,ale tyhle jsou opravdu dobre a zaroven jsou za dobre penize 😉