petruse369

Která značka piva vyrábí tmavé pivo, které je spíše sladké? Měla jsem teď jedno, které mělo nakyslý „ocas“…

Nevím co to bylo za pivo, pokud někdo zná pizzerku v Josefově…

Nejlepší odpověď
quentos

třeba Velkopopovický kozel. Jedno z vůbec nejlepších českých tmavých piv hned po Keltovi, zato jeho světlá varianta (taky spíše sladká) za moc nestojí.

Další odpovědi
ladaadal

Černé pivo s kyselým ocasem – to mi spíš přijde, že nevypláchli trubky a zkyslo jim. Neměla jsi potom střevní potíže? I ta lokalita by tomu odpovídala.

zelezo1983

Ja piju cerne Krusovice jsou dobře doporucuji.
Doplňuji:
kozel je taky dobry

arygnoc

čo sa týka čierneho piva, jednoznačne svetovú špičku: Guinness.

elektrikář

Černé pivo by mnělo být z pouřžtího karamelu trochu nasládlé. Pokud je špatně sterilizované nebo skladované může kysat.